Úvod

pole dance zilina

Vítame vás na stránke Pole dance Žilina/Pole Dance Pro

Pole Dance Pro
-je prvé pole dance štúdio v Žiline. Jednotlivé kurzy prebiehajú pod vedením certifikovanej inštruktorky, členky Slovenskej Športovej Pole Dance Federácie, zaškolenej priamo zakladateľkou Pole Dance na SLOVENSKU.

 

Ponúkame kurzy pre úplných začiatočníkov aj pokročilých v stupňoch:

  • I.BASIC kurz (začiatočný kurz) – 10 hodín
  • II.ADVANCED kurz(pokročilý kurz) – 10 hodín
  • III. MASTER 1,2,3..(kurzy pre absolventov advanced kurzu) – 10 hodín

Individuálne VIP hodiny a VIP balíky

Pole Dance

– je moderná forma cvičenia, ktorá má korene v INDII. Tradičný indický šport mallakhamb využíval princípy sily a vytrvalosti pomocou dreveného kôlu. Súčasný Pole Dance spája prvky pilatesu, jógy, baletu, akrobacie, gymnastiky a voľného tanca na statických alebo rotačných tyčiach. Táto tanečná disciplína rysuje a spevňuje celé telo pomocou váhy vlastného tela.
Pole Dance si získava stále vačšiu obľubu nielen u žien, ale aj u mužov. Nemá žiadne vekové ani váhové obmedzenia. Svaly sa precvičujú a zosilňujú postupne, preto akékoľvek obavy nie sú na mieste. Dôležitá je vytrvalosť a tréning. Zaručeným výsledkom je nielen spevnená a tvarovaná postava, precvičenie každého svalu na tele, ale aj maximálne nabitie sa pozitívnou energiou, zvýšenie sebavedomia, neustále prekračovanie vlastných hraníc, radosť z nepoznaných schopností vlastného tela, chuť a motivácia k väčšej starostlivosti o telo a zdravie 🙂
Tešíme sa na Vás